Enelmed

Pakiety medyczne już od 59 zł, swoboda wejścia i wyjścia

 • Atrakcyjne ceny pakietów, do 70% taniej niż na rynku
 • Gwarancja dostępności specjalistów zgodnie z tabelą w załączniku
 • Brak konieczności podpisywania umów na określony z góry czas (np. 12 mcy)
 • Możliwość dołączenia do swojego pakietu całej rodziny na preferencyjnych warunkach
 • Dostęp do ponad 1000 placówek medycznych na terenie całego kraju
 • Zespół wybitnych specjalistów
 • Oszczędność czasu – krótki czas oczekiwania na wizyty, szybki dostęp do lekarza
 • Brak kolejek – wizyty umawiane na określoną godzinę
 • Obsługa online rezerwacji świadczeń medycznych oraz zarządzanie i przechowywanie historii medycznej dostępnej w panelu klienta
 • e-recepcja – pacjenci po przybyciu do oddziału mogą zarejestrować się za pomocą e-kiosku, a następnie udać bezpośrednio pod gabinet lekarski

Zobacz ceny i pakiety

Jak dołączyć?

Wypełnij poniższy formularz. Zgłoszenie musi nastąpić najpóźniej do 15 dnia miesiąca poprzedzającego rozpoczęcie korzystania ze świadczeń medycznych.

Dokonaj płatności – przelew za pakiety medyczne musi nastąpić najpóźniej do 20 dnia miesiąca poprzedzającego rozpoczęcie korzystania ze świadczeń medycznych, przelewem na numer konta 96 1050 1025 1000 0024 3747 4501,  w tytule wpisać należy imiona i nazwiska osób, za które uiszczana jest opłata.

Wybrany pakiet

Liczba osób dodatkowych w pakiecie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Business Supporter sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) oraz na otrzymywanie drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

 

Jak zrezygnować lub zmodyfikować pakiet?

 

 1. Zgłoszenie chęci rezygnacji z pakietów medycznych musi nastąpić najpóźniej do 15. dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc, w którym następuje rezygnacja.
 2. Brak zgłoszenia rezygnacji tożsamy jest z chęcią przedłużenia opieki na kolejny miesiąc, wiąże się więc z koniecznością uiszczenia opłaty
 3. Po rezygnacji z pakietów medycznych ponownie przystąpienie jest możliwe po 12 miesiącach od daty rezygnacji
 4. Zmiana pakietu na wyższy wariant może nastąpić w każdym czasie od daty objęcia opieką medyczną. Zmiana dotyczy również zgłoszonych partnerów i członków rodziny.
 5. Zmiana pakietu na niższy wariant może nastąpić po 12 miesiącach od daty objęcia opieką medyczną w ramach danego pakietu. Zmiana dotyczy również zgłoszonych partnerów i członków rodziny.

 

Enel-med to jeden z największych operatorów prywatnej opieki medycznej w Polsce, posiadający w ofercie bardzo rozbudowaną siatkę placówek na terenie całego kraju. To polska firma rodzinna, która oferuje nowoczesne rozwiązania i technologie, a także dostęp do szerokiego spectrum specjalistów.

 

Benefit dostępny jest wyłącznie dla członków społeczności Polski Przedsiębiorczej. Jeżeli nie jesteś jeszcze zarejestrowanym członkiem, kliknij i dołącz do Programu.