Gogler


Stworzenie Twojej strony www w promocyjnej cenie 690 zł netto

  • bezpłatne udostępnienie serweru przez pierwszy rok
  • każda strona* o wartości około 2000 zł netto (wg cennika na www.gogler.pl/strony-internetowe)
  • zaawansowany projekt responsywnej strony www dostosowującej się do wszystkich typów ekranu
  • intuicyjny panel CMS do samodzielnej administracji treści, formularz kontaktowy, wysokiej jakości fotografie z banków zdjęć
  • portfolio: www.gogler.pl/strony-internetowe

*responsywna strona internetowa WordPress z panelem samodzielnej obsługi CMS

Jak skorzystać?

Wypełnij poniższy formularz:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Business Supporter sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) oraz na otrzymywanie drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

 

Od 8 lat Gogler dba o wizerunek firm w Internecie. Strony internetowe, sklepy, pozycjonowanie SEO, kampanie Google AdWords i Facebook Ads, zapewniają naszym Klientom racjonalne podejście do budżetów marketingowych. W efekcie wzrost zysków. Nasi specjaliści posiadają oficjalny Certyfikat Google. Obecnie obsługujemy ponad 200 firm w całym kraju – przede wszystkim mikro i małe przedsiębiorstwa, ale wśród naszych klientów są także duże firmy i instytucje m.in. Uniwersytet Jagielloński.