Współpracujemy z innowacyjnym portalem na którym znajdziesz sprawdzonych fachowców

Wypełnij formularz, a otrzymasz darmowy pakiet Premium na 3 miesiące na obsługę „remontowo-usterkową” biura lub lokalu usługowego

Pakiet Premium obejmuje:

  • priorytetową ścieżkę realizacji wszelkich zleceń Klienta (elektrycznych, hydraulicznych, złotorączkowych, malarskich, remontowych, wykończeniowych i podobnych)
  • dedykowanego opiekuna Klienta wraz z dedykowaną skrzynką e-mail
  • comiesięczną wizytę fachowca Duer w biurze Klienta, który sporządzi profesjonalny raport na temat instalacji elektrycznych, hydraulicznych, itd. oraz wszelkich usterek, niedociągnięć estetycznych, wraz z rekomendowanymi następnymi krokami
  • nieograniczone konsultacje telefoniczne nt. wszelkich wyzwań „remontowo-usterkowych”

DUER

Duer oferuje kompleksową obsługę „remontowo-usterkową” obiektów takich jak biura, lokale usługowe, nieruchomości zarządzane przez agencje czy indywidualnych inwestorów. Wszyscy fachowcy prezentowani na stronie Duer to najwyższej klasy specjaliści – zweryfikowani zarówno przez zespół Duer, jak i setki użytkowników platformy internetowej Duer.pl (na której, jako klient indywidualny, można zamówić sprawdzonego fachowca).

Duer dla firm to:

  • wsparcie zaufanych elektryków i hydraulików: zajmujących się montażem i naprawą instalacji, oświetlenia, alarmów, domofonów, armatury wodno-kanalizacyjnej.
  • profesjonalna obsługa w zakresie remontów oraz wykończeń i malowania wnętrz.
  • sprawdzone złote rączki, ogrodnicy i ślusarze: podejmujący się zarówno wymiany zamków, jak i montażu żaluzji oraz skracania trawy, eksperckiego montażu mebli i sprzętów (w tym RTV i AGD).

Współpraca z Duerem to również doradztwo w zakresie remontów, napraw, a także podnoszenia estetyki przestrzeni biurowej oraz usługowej.

Więcej informacji na stronie firmy.duer.pl oraz w ofercie, przedstawianej na życzenie Klienta.

Jak skorzystać?

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, a specjaliści z Duer niezwłocznie się z Tobą skontaktują w celu ustalenia szczegółów:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Business Supporter sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) oraz na otrzymywanie drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Facebook Messenger