Współpracujemy ze Startup Academy, które dla naszej społeczności przygotowało specjalny rabat

Rabat 10% na dowolny webinar dostępny na stronie Startup Academy

Doświadczeni trenerzy w przystępny sposób poszerzą Twoją wiedzę z temat m.in:

  • Jak zacząć automatyzować marketing i sprzedaż
  • Pitching i wystąpienie publiczne
  • Generowanie pomysłów na biznes
  • ZUS, US, Zatrudnianie pracowników – na co zwrócić uwagę?
  • Jaką formę prawną wybrać dla swojej firmy?

Startup Academy to organizacja wspierająca: młodych przedsiębiorców, którzy chcą wystartować i rozwinąć własny biznes, samorządy, które są gotowe lokalnie szerzyć przedsiębiorczość wśród młodych ludzi oraz duże firmy, które chcą zwiększyć efektywność swoich działań oraz generować innowacje stosując narzędzia, metody i  techniki startupowe.

Organizujemy wydarzenia otwarte, szkolenia i mentoringi,podczas których uczestnicy otrzymują konkretne wskazówki, techniki i narzędzia potrzebne do efektywnego działania,  rozpoczęcia swojej działalności. Przekładamy innowacyjne metody budowania startupów takie jak Lean Startup i Customer Development na lokalny rynek.

Organizujemy programy akceleracyjne przygotowując startupy do kontaktu z inwestorami. Współpracujemy także z dużymi organizacjami m.in. iSpot, innogy, Nutrica, przygotowując kadrę zarządzającą do współpracy ze startupami oraz realizujemy programy wewnętrznej przedsiębiorczości. Pomagamy dużym organizacjom generować innowacje.

Naszą wiedzą dzielimy się także podczas projektów realizowanych we współpracy z samorządami, dużymi firmami oraz parkami naukowo-technologicznymi na terenie całej Polski pomagając setkom startupów wdrażać przełomowe rozwiązania w życie. Zrealizuj z nami innowacyjne projekty wspierające rozwój umiejętności przedsiębiorczych młodych ludzi w Twoim regionie.

Skorzystaj ze zniżki wypełniając wniosek:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Business Supporter sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) oraz na otrzymywanie drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Facebook Messenger