Jeśli poszukujesz sprawdzonego biura księgowego to idealnie trafiłeś!

Skorzystaj z naszej współpracy z TaxToday a otrzymasz 10% rabatu oraz jedną godzinę w miesiącu konsultacji bezpłatnie!

O TaxToday

TaxToday Sp. z o.o. jest biurem rachunkowym z nowoczesnym podejściem do klienta. Obsługuje startupy, działalności gospodarcze, spółki z terenu całej Polski. Misją firmy jest edukowanie przedsiębiorców z zakresu podatków, księgowości, finansów. TaxToday przeprowadza szkolenia w programach akceleracyjnych, podczas których tworzone są i rozwijane innowacyjne pomysły biznesowe.

Celem firmy jest zrewolucjonizowanie rynku podatkowo- księgowego poprzez maksymalnie uproszczoną komunikację klienta z księgowym, przekazywanie klarownych informacji dotyczących sposobu rozliczania, a także integracji klientów i stworzenie marketplace do wymiany usług.

W TaxToday stawiamy na ludzi!

Jak skorzystać ze zniżki?

Wystarczy wypełnić formularz:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Business Supporter sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) oraz na otrzymywanie drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. (Dz.U. nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Facebook Messenger